Międzyuczelniana Konferencja Metrologów 2020 

7-9 września 2020r.
Podlesice k. Zawiercia

 

Uwaga!

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju możliwa jest zmiana programu Konferencji z przyczyn niezależnych od Organizatorów. W miarę możliwości dołożymy wszelkich starań aby Konferencja odbyła się zgodnie z założonym harmonogramem.

W przypadku, gdyby z przyczyn niezależnych od Organizatorów, Konferencja została odwołana Organizator nie zwraca 100% kosztów opłaty konferencyjnej. Jest to związane z koniecznością pokrycia kosztów organizacyjnych i wpłaconych zaliczek.

 

Wychodząc naprzeciw możliwym ograniczeniom finansowym zostały przewidziane dwa warianty uczestnictwa:

I wariant - 380 zł netto za jednodniowy udział w konferencji 9 września w hotelu Ostaniec; opłata obejmuje: uczestnictwo w obradach w tym dniu, druk jednego artykułu, materiały konferencyjne, przerwę kawową, obiad oraz parking.

II wariant - 1330 zł netto za pełny udział w konferencji, tj. w dniach 7-9 września w Hotelu Ostaniec; opłata obejmuje: uczestnictwo w całości obrad, druk jednego artykułu, materiały konferencyjne, dwa noclegi w pokoju dwuosobowym z łazienką i z pełnym wyżywieniem (śniadania, przerwy kawowe, kolacja grillowa oraz uroczysta), zwiedzanie z przewodnikiem Warowni Jurajskich, ewentualny transport Zawiercie – Hotel Ostaniec, parking. 

Osoba towarzysząca980 zł netto za pełny udział w konferencji, tj. w dniach 7-9 września w Hotelu Ostaniec; dwa noclegi z pełnym wyżywieniem (śniadania, przerwy kawowe, kolacja grillowa oraz uroczysta), zwiedzanie z przewodnikiem Warowni Jurajskich, ewentualny transport Zawiercie – Hotel Ostaniec. Dodatkowe atrakcje według zainteresowania (możliwość spaceru z przewodnikiem po Górze Zborów, zwiedzanie jaskini Głębokiej, park linowy).

Dodatkowy artykuł w monografii220 zł netto za każdy artykuł bez względu na wariant udziału. Zgłoszenie dodatkowej publikacji proszę uzgadniać mailowo z Komitetem Organizacyjnym.

Dodatkowy nocleg190 zł netto za osobę wraz ze śniadaniem

Dopłata za nocleg w pokoju 1-osobowym190 zł netto za noc (liczba miejsc ograniczona)

Do wszystkich cen netto należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Zdalny udział w konferencji – 380  netto (wszystkie materiały będą w wersji online)

Zdalny udział w konferencji z pokoju hotelu Ostaniec – cena uzależniona od wybranego wariantu noclegu (materiały w formie drukowanej, posiłki wraz z resztą uczestników)

 

 

Dane do opłaty:

Numer konta: PKO BP I O/Gliwice 53 1020 2401 0000 0102 0584 4099

Właściciel konta: Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gliwicki, Górnych Wałów 25/210

44-100 Gliwice, skr. poczt. 85, REGON:240505300 NIP: 631-251-21-67

Opłaty należy wnieść w terminie podanym w zakładce Ważne daty z dopiskiem: MKM2020 Imię i Nazwisko uczestnika.