Międzyuczelniana Konferencja Metrologów 2020 

7-9 września 2020r.
Podlesice k. Zawiercia

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:

 

  1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • Politechnika Śląska z siedziba w Gliwicach 44-100, ul. Akademicka 2A oraz
  • Stowarzyszeniem Elektryków Polskich Oddział Gliwicki, z siedzibą w 44-100 Gliwice, ul. Górnych Wałów 25/210.
  1. Współadministratorzy wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych. Jest to IOD właściwy dla Politechniki Śląskiej z siedzibą w Gliwicach 44-100, ul. Akademicka 2A, z którym można skontaktować się drogą e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu rejestracji uczestnictwa w LII Międzyuczelnianej Konferencji Metrologów MKM 2020, która odbędzie się 7-9.09.2020r., komunikowania się z uczestnikami w celu organizacji konferencji, udokumentowania jej przebiegu, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji o konferencjach i wydarzeniach o profilu naukowym lub popularyzujących naukę organizowanych przez Politechnikę Śląską– także w celu wysłania takich informacji w przyszłości. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego w przypadku tej konferencji oraz odrębnie w przypadku innych konferencji bądź wydarzeń organizowanych przez administratora).

Może Pani/Pan wycofać zgodę w dowolnym momencie – co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

  1. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane w związku z udziałem w LII Międzyuczelnianej Konferencji Metrologów MKM 2020,będą przechowywanie przetwarzane przez okres przechowywania dokumentacji finansowo-księgowej konferencji przez Współadministratorów. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji o konferencjach i wydarzeniach o profilu naukowym lub popularyzujących naukę, dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania zgody.
  2. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą ujawniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych przez przepisy prawa.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych.
  5. Przysługuje Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli sądzi Pani/Pan, że przetwarzanie dotyczących Pani/Pana danych osobowych narusza RODO.

 

Ponadto informujemy, że w celu udokumentowania konferencji, będą wykonywane w jej trakcie fotografie, które zostaną opublikowane na stronie internetowej Politechniki Śląskiej.